Vyberte si nás

Proč spolupracovat s Victory Investments

 

Několik dobrých důvodů proč spolupracovat právě s námi

 

1. Zkušenosti nás ženou kupředu

Náš tým v České republice má několik desítek let obchodních zkušeností, které nyní aplikujeme do realitního trhu. Spojili jsme mimo jiné dovednosti s naší sesterskou společností na Slovensku.

 

2. Jsme vidět

 

Všem svým zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum služeb a způsobů jak prezentovat nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech, našem webu a sociálních sítích. To umožňuje prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu.

 

3. Etické jednání

 

Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel. Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s naším etickým kodexem a Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na férový přístup a spokojenost klienta. Reference jsou pro pro nás i klienty velmi důležité v rozhodování spolupráce.

 

5. VZDĚLÁVÁNÍ JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

 

Všichni makléři Victory Investments jsou pravidelně vzděláváni.

Soustředíme se na odborné znalosti a dovednosti s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají zkoušky zakončenoé certifikací. Sledujeme aktuální dění v oblasti realitního trhu včetně legislativních změn.

 

6. MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE

 

Působíme lokálně a to převážně ve Východních Čechách a Středočeském kraji.Tyto lokality velice dobře známe, mapujeme je a známe zdejší trh. Věnujeme se i developerským projektům a klienti mohou využívat zázemí kanceláří ve Vrchlabí a Praze. Prioritou pro nás není kvantita, ale kvalita.